Biz Kimiz

Firmamız, Hazar Arıtım Proje ve İnşaat Taahhüt San ve Tic A.Ş , 1986 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Hazar Grubun başlıca çalışma alanları Hazar Arıtım ile su arıtma sistemleri, Sanmar Enerji Firması (www.sanmarenerji.com) ile güç elektroniği ve telekomünikasyon sektörleridir. Firmanın bir parçası olduğu Hazar Grup, sadece Türkiye'de değil; Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Gürcistan gibi birçok ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir kuruluştur.

Firmamız Hazar Arıtım, özellikle endüstriyel ve belediyelere yönelik içme suyu sistemlerinde hem Türkiye içinde, hem de yurtdışında birçok Projeye imza atmıştır. Ayrıca Türkiye genelindeki 150’den fazla müşteri ve bayii ağıyla su arıtma alanındaki en büyük ekipman tedarikçilerinden biridir, birçok uluslararası markanın Türkiye temsilcisidir. Bu faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi www.hazarsu.com sitesinden edinebilirsiniz.

Hazar Arıtım, İstanbul Taksim'de Yönetim ve Proje ofisi, Perpa’da depo ve Satış Ofisi, Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde 6000 m² üretim alanları ve deposu ile İstanbul’da üç önemli lokasyonunda, müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca firmamızın Tuzla Deri ve Endüstri Serbest Bölgesinde şubeleri ve deposu bulunmaktadır.

Proje dizayn ve mühendislik hizmetlerini deneyimli satış ve mühendis kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır. Hazar Arıtım, teknik servis, su numunelerinin ücretsiz analiz edildiği tam teçhizatlı laboratuvarı ve mühendislik danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine katma değer sağlamaktadır.Firma, tüm operasyonlarını ISO 9001:2000 Standartları dahilinde yürütmektedir. Ayrıca çevre teknolojileri ve su arıtma konularında yurtiçi ve yurtdışı seminerler, fuarlar ve organizasyonlara katılım sağlayarak, konu ile ilgili son yenilikleri yakından takip etmektedir.