Hava Arıtıcı

Biocera Orman Havas Nanoteknoloji ile üretilmiş mükemmel bir hava temizleyici ve iyonizeridir. İleri teknoloji ile geliştirilmiş 2 farklı kartuş filtresi ile ortamın havasını zararlı gazlardan ve kirleticilerden temizleyer, bol miktarda negatif elektron ve oksijen yayarak tazeler.

Fitosit konsantrasyon kartuşu, ağaçların kendilerini savunmak içim ürettikleri doğal fitosit maddesini içerir. Fitosit anti bakteriyel özelliği ile havadaki olası bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaları etkisiz hale getirerek hastalıklara karşı önlem oluşturmaya yardımcıdır.

Anyonik seramiklerden yayılan yoğun negatif elektronlar uçucu organik bileşikler (VOCs) ve havadaki zararlı gazları toplayarak ortamın havasını tazeler.

Genel Özellikleri
1. Temizleme: Nanoteknoloji seramik filtreleri ile havayı temizler, ortamın havası tazeler, bol oksijenli temiz hava sağlanır. Yalnızca kendi çevresini değil bulunduğu, bulunduğu ortamın tüm havasını tazeler.

2. İyonizasyon: Negatif elektronlar metabolizma faaliyetleri açısından büyük önem taşır. Özellikle bebekler ve büyüme çağındaki çocuklar için negatif elektronların önemi büyüktür. Negatif elektronlar ortamın havasını daha sağlıklı bir hale dönüştürür.

Negatif iyonlar etkisi ile ortamdaki kirleticiler nötralize ederek ve emilimini sağlayarak uzaklaştırılır. Ortama yüksek oranda negatif iyon yayar.

3. Oksijen: üstün teknolojisi ile ortamdaki karbondioksit ve diğer zararlı gazlar parçalanarak bol miktarda oksijen açığa çıkar. Oksijen hücre yenilenmesinde gerekli olduğu gibi beyin faaliyetlerinde de enerji sağlaması açısından son derece önemlidir.

4. Fitosit: Fitosit doğada ormanlık alandaki ağaçların kendilerini korumak maksadıyla salgılamış oldukları bir çeşit anti bakteriyel maddedir. Doğadaki ormanlık alanda algıladığımız bize rahatlatıcı ve değişik gelen koku fitositten kaynaklanmaktadır.

Kimler Kullanabilir?
* Astım, alerji, sinüzit, hipertansiyon gibi rahatsızlıkları olanlar

* Bebekler ve büyüme çağında olan çocuklar

* Öğretmenler ve öğrenciler

* Sporcular

* Zayıflamak isteyenler

* Gençleşmek isteyenler

* Sağlıklı görünmek isteyen yetişkinler

Elektrik Enerjisine İhtiyaç Duymayan Biocera Orman Havası Cihazı Dilediğiniz Her Yerde Kullanılabilir.

Örneğin:

* Yatak odası, oturma odası gibi yaşam alanları

* Araba

* Hastane ve klinik odalarında

* Toplu yaşam alanlarında

* Ofis ve işyerlerinde

Diğer Özellikleri
* Nanoteknoloji ile üretilmiş bir ürün olup çevre dostudur, elektrik ve pil tüketmez

* FDA, NSF gibi uluslararası saygın kuruluşlardan sertifikalıdır

* Yalnızca çevresini değil, bulunduğu ortamın tüm havasını etkiler

* Negatif elektron yayarak hücre faaliyetlerin sağlıklı yürütülmesine yardımcı olur

* Oksijen üretir

* Bitkilerin doğal savunma mekanizması olan anti bakteriyel fitosit yayar

* Ortamda bulunan zararlı gazları nötralize ederek ve emilimini sağlayarak ortamdan uzaklaştırır ve zararsız hale getirir.

Teknik Özellikleri:
Boyutlar:
155 x 150 x 50 (cm)

Ağırlık:
554 gram

Kullanma Şekli:
Cihaz kompakt ve elektriksiz çalıştığı için gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Filtre Ömrü:
İçerisindeki seramik ve fitosit kartuşları kullanıldıkları ortamın hava kirliliğine ve kullanım süresine bağlı olarak 6-12 ayda bir değiştirilmesi gerekmektedir. Örneği: Sürekli açık konumda kullanılan cihazlar 6 ayda bir, gündüz veya gece cihazı kullanmayıp kapatılması durumunda ise 12 ay şeklinde filtre değişimi yapılabilmektedir.

Filtre Bakımı:
Gün içerisinde veya gece kullanılmayacaksa kapağının kapalı tutulması önerilmektedir.

Dikkat edilecek Hususlar
Etki alanı 60 m3'tür. Daha büyük alanlar için cihaz sayısı orantılı olarak arttırılması önerilmektedir.

Sertifikalar
Patentler