Hidrojenli Su Teknolojisi

Her gün vücudumuzda çeşitli sebeplerden dolayı, doğal olarak, serbest radikal oluşturur. Bu serbest radikaller antioksidanlar tarafından nötralize olur ve sağlığımız korunur.

Ancak, yediğimiz içtiğimiz işlenmiş, asidik ve kakı maddeli gıdalar, stres, kaygı gibi nedenler vücudumuzda fazlasıyla serbest radikal oluşturur. Bu kadar fazla serbest radikalle mücadele edebilmek için vücudun yeterli miktarda antioksidana ihtiyacı vardır. Yoksa; serbest radikaller sağlıklı hücrelerin DNA’larına saldırarak onları hasara uğratırlar. Hasara uğrayan hücreler yaşlanma süreci hızlandırır ve yetişkin hastalığı olarak tanımlanan rahatsızlıkların oluşmasına zemin hazırlar.

Serbest radikallerin zararlarını önlemek için bol miktarda antioksidan almak önemlidir. Ancak, antioksidanlar arasında sadece hidrojenin beyin bariyerini geçebilmesi nedeni ile beyinde oluşabilecek hasarları önlemek adına Antioksidan Hidrojenli Su içmek çok faydalıdır. Bu nedenle Alzheimer, Parkinson gibi hastalıkları önlemeye yardımcıdır.

Lourdes - Hidrojenli Su cihazı üstün Japon teknolojisidir.

Cihaz antioksidan su üreterek içebileceğiniz en antioksidan suyu sizlere sunar.

Bu sayede serbest radikallerin neden olduğu yaşlanma ve yetişkin hastalıkları başta olmak üzere birçok yan etkisi ortandan kalkar. Alzheimer, Parkinson gibi rahatsızlıkları önlemede ise beyin bariyerini geçebilen tek antioksidan olma özelliğinden dolayı son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

Kullanım ve montaj kolaylığından dolayı dilediğiniz her yerde kullanılabilir ve her yere rahatlıkla götürülebilir.

Dosyalar