Spa Duş Filtresi

Ormanda nefes alıyormuşçasına sıcak su ile yıkanmanın keyfini çıkarın. Klorun cildi kurutma etkisinden uzak yumuşak, sağlıklı ve genç görünen bir cilde sahip olun.

Klorlu su ile yıkanıldığında vücudumuzun büyük bir bölümünü kaplayan cildimizi seyreltilmiş klor solüsyonuna maruz bırakırız. Uzun süre temas edilmesi durumunda THM konsantrasyonu kanser ve üreme problemleri ile ilişkilendirilmiştir. Özellikle kaynar su ile yıkanılması durumunda klor (gaz formunda) suyun ısısı ile buharlaşacak ve cildin açık gözeneklerinden giriş yapacaktır.

Klor aynı zamanda cilt ve cilt yağına da saldıracaktır ve dermal kuruluk etkisine neden olacaktır.

Chansion SPA duş filtresi sayesinde istenmeyen tat, koku, kontaminasyon ve pası gidermektedir.

• Kullanma süresi: 20,000 L (kullanıma bağlı yaklaşık 6-12 ay)
• Tavsiye edilen ısı aralığı 10 - 500 °C
• Tavsiye edilen basınç: 0,5 - 5,0 kg/cm2
• Akım gücü: 10L/maks.

Belgeler : CE, NSF, WQA, Good Design Product
Cildinizin En İyi Seviyede Onarılması İçin Klorun Zararlı Etkilerinin Ortadan Kaldırın

• Şebeke Suyundaki Bakiye Kloru Giderir
SPA duş filtremiz sayesinde şebeke hattındaki bakiye klor giderebilmektedir. Yıkanma süresinde klorun zararlı etkilerini azaltır.

• Yıkanma Süresinde Klor Gazının Solunmasını Engeller
Şebekedeki klor genellikle yüksek ısılarda buharlaşarak serbest kalır. SPA duş filtresi sayesinde zararlı klor gazının solunması önlenir.

• Mikro Su Kümeleri
Duş filtresindeki seramik toplar su kümelerini minimize etmek için dizayn edilmiştir. Bu sayede yıkanma süresince temizlenme gücünü arttırır ve aynı zamanda cildin nemlenmesini sağlar.

SPA Duş Filtresinin Özellikleri
Isı Dayanıklı; Klor Giderme Malzemesi
Ürünümüz mevcut olan en etkili klor giderim malzemesi olan kalsiyum sülfitten oluşmaktadır. Isıya dayanıklı ve kloru hemen giderebilme yeteneğine sahiptir.

Benzersiz Anyon Cihazı
Chansion ürünün patentli anyon türbülans deflektör özelliğine sahiptir. Benzersiz girdap yapısı ile dizayn edilmiştir. Su akımı cihazdan geçtiğinde sağlık için faydalı anyonlar serbest kalır. Ayrıca kullanıcılar rahatlamış ve yenilenmiş hisseder.

Seramik Küreler
Seramik kürelerin kullanımı ile derinlemesine temizlik ve nemlendirme gücü oluşturan suyun moleküller yapısı küçülmektedir. Bu ürünün kullanılması ile kullanıcıların cildinde önemli ölçüde iyileşme gerçekleşecektir.