Su Canlandırma Teknolojisi

Su yağmur olarak yağdığında toprak tarafından emilir. Bu süreçte arınan su yer altı sularına karışarak yolculuğuna devam eder. Yeryüzünün manyetik alanından etkilenir ve manyetize olur.Kayalardan geçerken mineral kazanır ve yeryüzüne tekrar çıktığında güneşin uzak kızıl ötesi ışınları ile enerjisi artar. Girdaplar halinde akarken oksijen yönünden de zenginleşen doğal kaynak suyu bu yolcuğu sayesinde şifalı suya dönüşür. Bu nedenle dünyanın farklı yerlerinde şifalı su olarak da adlandırılan bu doğal kaynak suları ziyaretçi akınına uğrar. Bu yerlerin etrafında sağlık turizmi gelişir.

Bu suları incelemiş, şifalarında yatan özellikleri tek tek araştırmış bilim insanları WaveQ Su Canlandırma Teknolojisini geliştirmiştir. WaveQ Su Canlandırma Sistemi, doğal kaynak sularının özelliklerini taklit ederek şifalı suyu evinizin rahatlığında içme imkanı sunmaktadır.

WaveQ Cihazının Özellikleri
1. Suyu canlandırır ve enerjisini yükseltir (Girdap, uzak kızıl ötesi ve manyetik alan yöntemleri; WaveQ cihazında canlandırılan suyun aura’sı normal musluk suyunun aura’sınında daha geniştir)

2. Suya vücudun günlük ihtiyaç duyduğu oranlarda mineraller ekler (seramik küreler; Ca, Mg, Na, Fe vs.)

3. pH seviyesi vücudun asit-baz dengesini korumaya yardımcı olacak şekilde yükseltir.

4. Suyu oksijen miktarını yükseltir (girdap yöntemi: giriş yak. 5 ppm, çıkış yak. 10 ppm)

5. Suyun moleküler kümesini küçültür ve altıgen hale dönüştürür (girdap ve manyetik alan yöntemi; musluk suyunun NMR değeri yak. 130 Hz, WaveQ’nun NMR değeri yaklaşık 60 - 70Hz )

6. Suyun Oksidasyon İndirgeme Potansiyelini düşürür (Musluk suyunun ORP değeri yak. + 200, WaveQ’nun ORP değeri yak. - 200)

7. Kanser sıçramasını önleme etkisi

8. Antioksidan etki Reaktif Oksijen Türlerini (ROT) azaltır

9. Bağışıklığı artırma

10. Besinlerin tadını güzelleştirir

Suyu şifalı hale getirir.
Dosyalar