Canlı Su

CANLI SU NEDİR?

CANLI SU, İÇİNDE Kİ HAYATİYET UNSURLARI ZARAR GÖRMEMİŞ, YOĞUNLUĞU AZ, HAYAT VEREN SUDUR. AKARSU, YAĞMUR SUYU, TAŞ ÜZERİNDEN AKAN SULAR , ŞELALER, DENİZ SUYU GİBİ. VÜCUT SİSTEMİ CANLI SUYU , VÜCUTTA BİRİKEN TÜM ATIKLARI ,DIŞARI TAŞIMAK İÇİN KULLANMAKTADIR. VÜCUT METABOLİZMAMIZIN SAĞLIKLI ÇALIŞMASI ,ORGANLARIN İŞLEVLERİNİ DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE YERİNE GETİREBİLMESİ İÇİN CANLI SUYA İHTİYAÇ VARDIR.

YEDİĞİMİZ BESİN MADDELERİNİN EMİLMESİ,EMİLEN BU GIDALARIN HÜCRELERİMİZE TAŞINMASI ,VÜCUDUMUZDA Kİ FAZLALIKLARIN VE ZARARLI MADDELERİN ERİTİLEREK DIŞARI ATILMASI HEP CANLI SU İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. YAŞLANDIKCA DAMARLARIMIZ VE BEYNİMİZDEKİ SİNİR İLETİŞİM BAĞLARI KİREÇLENİR. BİLGİYİ İLETMEK İÇİN. KÖPRÜ KURULAMADIĞINDAN UNUTKANLIK BAŞLAR . OLUŞAN KİREÇLERİ ÇÖZEBİLMEK İÇİN ÇOK KÜVVETLİ BİR ÇÖZÜÇÜ OLAN CANLI SUYA İHTİYAÇ VARDIR.

ÖLÜ SU NEDİR

DURGUN SU ÖLÜDÜR. AYNI ŞEKİLDE EVLERİMİZE GELİRKEN BASINÇLI BORULARLA TAŞINAN ŞEBEKE SUYU BASINÇTAN DOLAYI DOĞAL CANLILIĞINI KAYBEDER,

DOĞAL HAREKETLİLİĞİ BOZULUR, DAMACANADA BEKLEYEN SU DA CANLILIĞINI KAYBEDER. ÖLÜ SU HAREKET ETMEDEN BİR KAPTA UZUN SÜRE BEKLEMİŞ VE YOĞUNLAŞARAK HAYAT VERME ÖZELLİĞİ AZALMIŞ SUDUR . İÇİLDİĞİNDE FAYDASI OLMAZ ,KANI KOYULAŞTIRIR. DURGUN /ÖLÜ SUYUN MOLEKÜLLERİ BÜYÜK GRUPLAR HALİNE KÜMELENİR.

BU NEDENLE SUYUN VÜCUDUMUZDA Kİ HÜCRELERDEN GİRİŞİ ZORLAŞIR, HÜCRENİN TEMİZLİĞİNE KATKISI AZ OLUR.

ÖLÜ SU ,TEMİZ DEĞİLDİR,İÇİNDE MİKRO-ORGANİZMALARIN,KİMYASALLARIN, AĞIR METALLERİN OLMAMASI LAZIMDIR.

AYLA CANLI SU

Ürünleri

Manuel Canlı Su Matarası

(3)

1,250.00

Hidrojenli Canlı Su Cihazı

(6)

8,500.00

Büyük Canlı Su Cihazı

(4)

87,000.00

CANLI SUYUN

Faydaları!

Canlı su molekülleri altıgen yapısı ve boyutu sayesinde hücrelere kolay nüfus eder. Sağlıklı, dinç ve enerjik kalmanızı sağlar.

Yeni Ürünlerden ve Yeniliklerden Haberdar Ol!

AYLA CANLI SU OLARAK BÜTÜN BİLGİLERİNİZ GİZLİ TUTULMAKTADIR.

AYLA CANLI SU

CANLI SUYUN
ÖZELLİKLERİ

– En Küçük Maddedir .
– Kötü Reaktif Oksijeni titizlikle azaltmaktadır .
–Azalttıktan sonra Saf Suya Dönüştürmektedir.
–Güçlü Antioksidan etkiye sahiptir.
–İnsan Vücuduna zararı yoktur .
–Ağır Metal içermemekle birlikte , Mineral açısından zengindir.
–İnsan vücuduna zararlı E. COLİ gibi Mikrop ya da Virüsler içermez.
–Alkalin Ph özelliklidir.
–Ufak Su Molekül gruplarından oluşur.
–Negatif Redox Potansiyeline (ORP) ye sahiptir.
–Bol Miktarda Çözünmüş Hidrojene sahiptir.

IONCARES HİDROJENLİ İYONİZE ALKALİ
CANLI SUYUN HİDROJENİ NASIL ÇALIŞIR

1- HİDROJEN “SEÇİCİ BİR ANTİOKSİDAN“ OLARAK DAVRANIR. Hidrojen ,vücut için gerekli olan SERBEST RADİKALLERİ değil , yalnızca en TOKSİK ve ZARARLI , Serbest Radikalleri/OKSİDANLARI temizler.(İltahaplanma,DNA hasarı Yorgunluk Kronik hastalık kaynakları gibi. H2 ,hücrelerimizin tahrip olmasına yol açan koşullar altında aşırı OKSİDATİF Stresi azaltmak için etkili bir şekilde çalışır . Ve evrendeki en küçük molekül olan H2 Beyin Hücreleri de dahil olmak üzere herhangi bir hücre zarına kolayca girebilir ve diğer Antioksidanların ulaşamadığı hücrelerin içindeki belirli SERBEST RADİKALLERİ NÖTRALİZE edebilir.

2-HİDROJEN ,VÜCUDUNUZUN KENDİ ANTİOKSİDANLARINI ÇALIŞTIRARAK DOĞAL OLARAK BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR. Örneğin H2 , vücudun SERBEST RADİKALLERE karşı kendi kendini SAVUNMA SİSTEMİ olan “NRF2” yolunu etkinleştirir, ancak bu savunma sadece bir saldırı toksin varlığı veya yaralanma olduğunda yapılabilir. H2 vücudumuzun Bağışıklık Sistemini Doğal Yollardan artırarak çeşitli Hastalıkların başlamasını ÖNLEYİCİ rol oynar. H2, ayrıca ilk etapta bazı TOKSİK Serbest Radikallerin oluşumunu AZALTMA ve ÖNLEME kapasitesine de sahiptir.

3- HİDROJEN ,HÜCRE SİNYALLEMESİNİ İYİLEŞTİRİR (hücreler arasında ki iletişim) Ek olarak ,H2 sadece MİTOKONDRİYAL İşlevi (enerji arzı) iyileştirmekle kalmaz ve onu OKSİDATİF STRESE karşı korur. Aslında MİTOKONDRİ arzını artırır ( PGC- la adı verilen bir proteini aktive ederek , önemli ölçüde artan Enerji üretimine yol açar.

pH Nedir?

pH nedir dersek öncelikle konuya farklı bir noktadan yaklaşmamış gerekir. Hidrojenin gücü, sulu çözeltinin hidrojen iyonu konsantrasyonuna karşılık gelir . Bir madde sulu çözeltisinde OH-iyonundan daha fazla H iyonu içeriyorsa , madde alkalidir ve H’den daha fazla OH- varsa asidik olarak adlandırılır.

İyon suyunun pH değeri

Alkali su: H2O, H ve OH- içine ayrıldığında, H’nin çoğu H2’ye dönüşmek için bir elektron alırken, bazı OH- pozitif iyonlarla birleştirilir ve kalan OH- suda OH- olarak kalır. ⇒pH alkalindir. Asidik su: H2O, H ve OH- içine ayrıldığında, çoğu O2 olmak için elektronlarını kaybeder ve H suda kalır. pH asidik hale gelir.

pH Dengesinin Önemi

Başlangıçta alkalin, vücudun doğal ve saf halidir. Bununla birlikte, günümüz toplumundaki birçok faktör aşırı asidik bir ortama katkıda bulunur. Bu faktörler, işlenmiş gıdaların bolluğu, antibiyotiklerin aşırı kullanımı, doğal yaşlanma süreci ve hatta stresten oluşur. Vücudumuzun alkaliden aside 70:30 gibi sağlıklı bir hidrojenin gücü oranı oluşturmasına ve sürdürmesine yardımcı olmak bizim için önemlidir.

Çoğu hastalık, hastalık ve kötü bakteri aşırı asidik bir ortamda gelişir. PH seviyeleri dengesiz olduğunda, çoğunlukla çok asidik olması durumundadır. Bu, vücudun asidi denemek ve nötralize etmek ve vücuttan çıkarmak için organlardan, kemiklerden ve dokulardan önemli mineralleri ödünç almasına neden olur. Aşırı asitlik tüm sistemleri zayıflatır ve maya / mantar büyümesi (diğerleri arasında kandida), kronik yorgunluk, yavaş eliminasyon, hormonal kaygılar, erken yaşlanma, serbest radikal hasarı (kanserli mutasyonlara yol açabilir), kilo alımı gibi akut semptomlarda görülebilir. mesane ve böbrek taşları, diyabet, eklem ağrısı ve laktik asit gibi böbrek hasarı.

Neyse ki çoğumuz için, asitlik miktarını azaltmak ve sağlıklı hidrojenin gücü seviyeleri oluşturmak ve sürdürmek için önlemler almak ve yaşam tarzı değişiklikleri yapmaya başlamak için çok geç değil. Şu anda sağlıklı bir oranımız olsa bile, onu sağlıklı su içme, doğru beslenme ve yaşam tarzı ile sürdürmek de aynı derecede önemlidir.